بدینوسیله به اطلاع میرساند که ثبت نام کاندیدای هیات  مدیره و بازرس اتحادیه از مورخه 1400/7/10 الی 1400/7/24 انجام می پذیرد.  

 

 

  بدینوسیله به اطلاع واحدهایی که اعتبار پروانه کسب آنها منقضی شده است میرساند با توجه به محدود بودن فرصت استفاده از تسهیلات تمدید پروانه کسب هر چه سریعتر نسبت به تمدید پروانه کسب خود اقدام و از این فرصت استفاده نمایید جهت کسب اطلاع بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن اتحادیه 35231109 تماس حاصل فرمائید.

بدینوسیله به اطلاع میرساند با توجه به تسهیلات در نظر گرفته شده برای زمان محدود در شرایط کرونا برای صدور و تمدید پروانه کسب (بدون تست مرفین و انگشت نگاری-بدون حضور در کلاس قانون نظام صنفی و بدون دارایی) از این فرصت استفاده نموده و نسبت به اخذ یا تمدید پروانه کسب خود اقدام نمائید.

جهت اطلاع بیشتر برای ارائه مدارک با دفتر اتحادیه تماس حاصل فرمائید. شماره تلفن 35231109

 

با سلام و احترام خدمت تمامی همکاران محترم بدینوسیله به اطلاع میرساند به جهت شیوع گسترده ویروس کرونا طبق تصمیم ستاد ملی کرونا تمامی اعضای صنف  در هر رسته ای که فعالیت دارند از روز دوشنبه   1400/5/25 لغایت پایان روز شنبه مورخه 1400/5/30 تعطیل خواهند بود لذا از همکاران محترم ضمن درخواست رعایت کامل این موضوع انتظار میرود تمامی پروتکلهای مربوطه را رعایت نمایند.     روابط عمومی اتحادیه ابزار صنعتی و ساختمانی و یراق آلات تبریز